+370 670 99265

Paskelbtas Informacija
!--

Internetiniu puslapiu kurimas kaina

Internetiniu puslapiu kūrimo kainos.

Kiek kainuoja interneto puslapis?

Interneto svetainių kūrimas: koncepcija, dizainas, programavimas, terminai ir kaina.

Kiek kainuoja internetinio puslapio ar svetainės kurimas? Kiekia kaina interneto tinklapio?
Dabartinių internetinių puslapių kūrimo kainos labai svyruoja. Priklausomai nuo pasirinktos kompanijos prestižo, atliktų darbų kiekio ir kokybės, dizaino ir programavimo specialistų kvalifikacijos, kainos gali siekti nuo kelių šimtų iki kelių tūkstančių eurų. 

Bet kokių darbų, susijusių su interneto svetainės kūrimu, kaina priklauso nuo...

Paskelbtas BLOG
!--

Informacinių technologijų studija SITE.LT  - Alytuje siūlo internetinių tinklapių kūrimo, elektroninių parduotuvių, interneto svetainių kūrimo, WEB dizaino, mobiliųjų aplikacijų gamybos, internetinių puslapių optimizavimo bei reklamos internete paslaugas. Nors mūsų įmonė registruota Vilniuje, tačiau tai netrukdo dirbti su klientams iš Alytaus bei kitų Lietuvos miestų, bei užsienio. Mes puikiai sugebame priimti užsakymus bei jas vykdyti nuotoliniu būdu. Su mumis galite susisiekti telefonu, el. paštu arba per skype. Laukiame jūsų skambučio, aptarsime tinklapio kūrimą ir jo dizainą bei kainą. 

Paskelbtas BLOG
!--

Dažnai galvojama, kad interneto puslapių kūrimas prasideda nuo dizaino. Taip nėra. Dizaino kūrimas yra tik vienas iš internetinės svetainės kūrimo etapų.

Pats pirmiausias žingsnis – tai interneto puslapio tikslų, užduočių bei laukiamų rezultatų apibrėžimas. Tikslai gali būti įvairūs: klientų pritraukimas, įmonės informacijos plėtra, produktų ir paslaugų reklamavimas, akcijos ir t.t.

Toliau nustatoma būsima auditorija: kas, iš kur ir kodėl lankys Jūsų interneto puslapį? Interneto svetainės, skirtos jaunai auditorijai, labai skirsis nuo verslo tinklapių. Sekantis žingsnis - nuspręsti dėl apipavidalinimo, nustatyti pagrindinius reikalavimus, apibrėžti funkcionalumą ir struktūrą. Nustatoma darbų kaina, patvirtinamas darbų grafikas ir pasirašoma sutartis.

Top of Page