+370 670 99265Internetiniu puslapiu kūrimas kaina

Tinklapių kūrimo bei kitų mūsų paslaugų kaina.

Kiek kainuoja internetinio puslapio kūrimas?

Dabartinių internetinių puslapių kūrimo kainos labai svyruoja. Priklausomai nuo pasirinktos kompanijos prestižo, atliktų darbų  kokybės, darbų kiekio, dizaino ir programavimo specialistų kvalifikacijos, kainos gali siekti nuo šimto iki kelių tūkstančių eurų. Bet kokių darbų, susijusių su interneto svetainės kūrimu, kaina priklauso nuo jų apimties ir sudėtingumo. Norėdamas sutaupyti, užsakovas gali bandyti atlikti dalį darbų savarankiškai. Deja, mūsų patirtis rodo, kad pigiau perduoti didžiausią darbų dalį profesionalams, negu pačiam imtis naujo ir nežinomo darbo.

 


Kainos:

 • Tinklapio šablonai

  45 EUR - Jus galite nupirkti tinklapio šabloną. Gausite archyvuotus failus (tuščias šablonas  + šablonas su Joomla TVS greitam paleidimui), paleisti tinklapį ir jį redaguoti turėsite patys.

  65 EUR - Pasirinkta tinklapio šabloną patalpinsime Jūsų serveryje (failų talpinimas serveryje, duomenų bazės sukūrimas, internetinio vardo (domeno) nukreipimas). Prieš užsakant, jau turėkite hostingą (vieta serveryje). Rekomenduojame hostinga ir domeną pirkti iš serveriai.lt. Registruojantiems per šią nuorodą serveriai.lt suteiks nuolaida.

  90 EUR -  Pasirinkta tinklapio šabloną patalpinsime nemokamai 1 metams savo serveryje, nemokamai 1 metams užregistruosime internetinį vardą (domeną su galūne .lt, .com arba .eu). Patogiam turinio valdymui įdiegsime lietuvių, rusų, lenkų ar kitą kalbą(-as). Įdiegsime tinklapio rezervinių kopijų komponentą. Pridėsime instrukciją, kaip savarankiškai redaguoti puslapį per Joomla TVS. 2 savaitės nemokamai konsultuosime, tinklapio redagavimo klausymais.

 •  

 • Internetinių puslapių

  80 EUR - Tai vieno puslapio tinklapis, neturintis turinio valdymo sistemos savarankiškam redagavimui. Tai informacinio pobūdžio puslapis apie jūsų verslą, produktą(-us), įmonės kontaktus, rekvizitus ir t.t. (Pavyzdys: saldytuvu-remontas-vilniuje.lt). Puslapyje gali būti keletą nuotraukų ar video failų. Tinklapį nemokamai patalpinsime jūsų serveryje, nukreipsime internetinį vardą. 2 savaitės nemokamai redaguosime tinklapį. Prieš užsakant, jau turėkite hostingą (vieta serveryje). Rekomenduojame hostinga ir domeną pirkti iš serveriai.lt. Registruojantiems per šią nuorodą serveriai.lt suteiks nuolaida.

  105 EUR - Jei internetinis puslapis bus patalpintas mūsų serveryje. Nemokamai 1 metams patalpinsime savo serveryje, nemokamai 1 metams užregistruosime internetinį vardą (domeną su galūne .lt, .com arba .eu).

 • Internetinių svetainių / tinklapių

  150 EUR - Tai tinklapis turintis iki 6 puslapių (Pvz: "Pagrindinis puslapis", "Apie mus", "Mūsų paslaugos", "Mūsų produktai", "Mūsų kontaktai", "Kainos" ir t.t.), skaidrių komponentą pagrindiniame puslapyje, nuotraukų galeriją, GoogleMaps žemėlapį, kontaktų formą su žinučių siuntimo galimybę. Kiekviename tinklapyje yra Joomla TVS valdymo sistema, savarankiškam redagavimui. Tinklapio dizainas: aptarsime Jūsų pageidavimus, pasiūlysim busimo tinklapio dizaino 5 variantus, jūs pasirenkate vieną. Pagal pasirinktą dizainą - sukursime internetinę svetainę, sukelsime jūsų paruoštą turinį: logotipas, tekstai, nuotraukos, rekvizitai ir t.t. Tada patalpinsime tinklapį  jūsų hostinge, nukreipsime internetinį vardą. Paaiškinsime, kaip ateityje savarankiškai redaguoti tinklapį. 4 savaitės nemokamai konsultuosime, tinklapio redagavimo klausymais.  Prieš užsakant, jau turėkite hostingą (vieta serveryje). Rekomenduojame hostinga ir domeną pirkti iš serveriai.lt. Registruojantiems per šią nuorodą serveriai.lt suteiks nuolaida.

  185 EUR -  Jei internetinė svetainė bus patalpintas mūsų serveryje. Nemokamai 1 metams patalpinsime savo serveryje, nemokamai 1 metams užregistruosime internetinį vardą (domeną su galūne .lt, .com arba .eu).

  250 EUR - Unikalaus dizaino tinklapių kūrimas.  

 • Produktų / paslaugų katalogai

  250 EUR - Tai interneto tinklapiai, kurie turi daug puslapių, gali turėti papildomai šoninį menių ir kitus papildomus komponentus, kurie palengvins navigaciją po Jūsų tinklapį. Į šią kategoriją įeina  prekių ir paslaugų katalogai, naujienų ir dienoraščių portalai.
 • Internetinės parduotuvės

  400 EUR - Jei dizainą pasirenkate vieną iš mūsų pasiūlytų variantų. Kaina priklauso nuo prekių kiekio, apmokėjimo ir pristatymų būdų.

  500 EUR - Unikalaus dizaino internetinių parduotuvių kūrimas.

 • SEO optimizacija

  nuo 30 EUR - SEO optimizavimas pradedamas tik po to, kai yra atliktas tinklapio analizavimas. SEO optimizacijos kaina priklauso nuo internetinės svetainės analizavimo rezultatų ir nuo puslapių skaičiaus.  Atliekame tinklapių vidinę ir išorinę optimizaciją pagal pateiktų raktažodžių sąrašą.  Pakeliame Google reitinge. Patariame. Konsultuojame. Savo klientus konsultuojame nemokamai.

  30 EUR -  Tinklapių analizavimas. Tikriname, kaip optimizuotas tinklapis, kuo trūksta gerai optimizacijai. Tikriname tinklapio užimamas reitinguose pozicijas, ieškome programavimo klaidas. Pateikiame rezultatų bei rekomendacijų sąrašą.

 • Google reklama

  70 EUR - Norite pakelti savo tinklapį į pirmas pozicijas Google paieškoje? Google reklama! Jūs mokate už paspaudimus ant tinklapio nuorodos. Reklama bus rodoma paieškos puslapiuose tik pagal jūsų nurodytus raktažodžius, nustatytu laiku ir t.t. Kiekvieno paspaudimo kainą pasirenkate patys.  
 • Hostingas / Tinklapių talpinimas

  25 EUR/METAI - suteikiame iki 2GB vietos internetinės svetainės talpinimui. Tinklapis bus patalpintas greičiausiame Lietuvoje hostinge serveriai.lt. Norintiems savarankiškai pasirinkti šio serverio paslaugas ir gauti NUOLAIDA, siūlome registruotis per šią nuorodą.  
 • Logotipų kūrimas

  30 EUR - jei pasirinkate vieną iš trijų pasūlytų logotipų variantų.

  45 EUR - jei pasirenkate vieną iš penkių pasiūlytų variantų ir t.t.

  Kūriant logotipą ar firminį stilių - atsižvelgiame į Jūsų pageidavimus, verslo specifiką ir t.t.

 • Tinklapių kūrimo kursai

  12 EUR/VAL. - Individualus tinklapių kūrimo, WEB programavimo  ir dizaino kursai pradedantiesiems. Kursai gali būti vedami nuotoliniu būdu (Pvz: Skype, Viber pagalba).
 • Kitos paslaugos

  15% - Už kiekvieną papildomą kalba jūsų tinklapyje.

  Sutartinė - Nuotraukų redagavimas, optimizavimas Jūsų internetiniam puslapiui

  Sutartinė  - Papildomų komponentų įdiegimas (Skaidrių rodymas, socialinių tinklų moduliai, online formų pildymas ir kt.)

  Sutartinė - grafinio dizaino paslaugos


 

Iš ko susideda internetinio puslapio kaina?

 • Koncepcijos sudarymas

  Interneto puslapio kurimas KainosDažnai galvojama, kad interneto puslapių kūrimas prasideda nuo dizaino. Taip nėra. Dizaino kūrimas yra tik vienas iš internetinės svetainės kūrimo etapų.

  Pats pirmiausias žingsnis – tai interneto puslapio tikslų, užduočių bei laukiamų rezultatų apibrėžimas. Tikslai gali būti įvairūs: klientų pritraukimas, įmonės informacijos plėtra, produktų ir paslaugų reklamavimas, akcijos ir t.t.

  Toliau nustatoma būsima auditorija: kas, iš kur ir kodėl lankys Jūsų interneto puslapį? Interneto svetainės, skirtos jaunai auditorijai, labai skirsis nuo verslo tinklapių. Sekantis žingsnis - nuspręsti dėl apipavidalinimo, nustatyti pagrindinius reikalavimus, apibrėžti funkcionalumą ir struktūrą. Nustatoma darbų kaina, patvirtinamas darbų grafikas ir pasirašoma sutartis.

 • Techninės užduoties sudarymas – TU

  Techninė užduotis – būtinas interneto puslapių kūrimo etapas, be kurio labai sudėtinga ir neveiksminga kurti bet kokio lygio interneto svetainę, bei nustatyti jos kainą.

  TU detaliai aprašomi interneto svetainės struktūra, navigacija, funkcionalumas, reikalavimai dizainui, reikalavimai suteikiamos informacijos formatui ir t.t. Sudaromas programinių modulių, kuriuos reikia sukurti, sąrašas.

 • Dizaino kūrimas

  Internetiniu puslapiu svetainiu tinklapiu saitu kurimo kainos

  Interneto puslapio dizainas kuriamas, atsižvelgiant į aukščiau aptartas detales, užsakovo pageidavimus ir kompanijos firminį stilių.

  Dizaino originalumas tiesiogiai priklauso nuo jam skirtų resursų. Kuo daugiau dizaineris turi laiko kūrybai, tuo originalesnis ir įdomesnis gausis svetainės dizainas. Šioje situacijoje nebrangūs ir brangūs dizainai skirsis tik idėjos originalumu, bet ne kokybe.

  Pirmiausia busimo puslapio dizaino kainą įtakoja užsakovo reikalavimai idėjos originalumui.

  Dažniausiai dizaino kainą sudaro 20-40% interneto puslapio projekto kainos.

 • Programavimas

  Programavimas – interneto puslapių programinių modulių kūrimas Nežiūrint į tai, kad pas mus kaip ir kitose profesionaliose studijose yra nuosava turinio valdymo sistema, tam tikram etape mes nusprendėme pridėti prie mūsų arsenalo dar galingą ir su paprasta tūrinio valdymo sistemą - TVS "Joomla".

  Dabar, priklausomai nuo interneto puslapio sudėtingumo, tikslų bei biudžeto, mes galime pasiūlyti tinkamiausią svetainės administravimo sprendimą ir prieinamą kainą.

  Programinių modulių bei duomenų bazės kūrimo ir turinio valdymo sistemos pajungimo kaina nustatoma kiekvieną kartą individualiai, priklausomai nuo darbų apimties.

 • Interneto svetainės pildymas informacija

  Internetinio puslapio kurimo kainaInternetinio puslapio užpildymo informacija kaina priklauso nuo: • Formato, kuriame pateikiama informacija (elektroninis: „Word“ failai DOCX, DOC, „WordPad“ failai RTF, tekstiniai failai TXT, popieriniame variante, parengia pats darbų vykdytojas ir kt.) • Kas pildo informaciją, vykdytojas ar užsakovas

  Dažnai interneto puslapio kūrimo metu atliekamas svetainės duomenų bazės pildymas, įvedami būtini internetinio puslapio testavimui informacijos kiekiai. Jei užsakovas pageidauja, kad mes užpildytume visą informaciją (kartais tai šimtai, o kartais ir tūkstančiai įrašų), tuomet kaina nustatoma pagal informacijos apimtį ir formatą, kuriame ji pateikiama. Didelių informacijos kiekių atveju programuojamas specialus importavimo modulis.

  Šio etapo pabaigoje gaunama darbinį puslapio versija (galima sakyti, kad tai pilnavertė interneto svetainė, tik nepatvirtinta užsakovų). Tuomet prasideda testavimas.

 • Internetinio puslapio testavimas

  Testuojant, atliekami visi įmanomi veiksmai, kurios darytų internetinio puslapio lankytojas, registruoti vartotojai. Svetainė testuojama, naudojant įvairias interneto naršykles ir operacines sistemas. Po testavimo ir reikalingų pakeitimų įvedimo, interneto puslapį tvirtinama užsakovų, talpinama internete ir registruojama pagrindinėse paieškos sistemose bei kataloguose.

  Darbų užbaigimas fiksuojamas priėmimo/perdavimo akto pasirašymu.

  Interneto puslapio kūrimas baigtas.

 • Kas toliau?

  Toliau gali būti atlikti sekantys darbai: internetinio puslapio reklama ir reitingų kėlimo kampanija (SEO optimizacija).
 • Garantija

  Kuriant interneto puslapius, elektronines parduotuves ir internetinius portalus, mes daug dėmesio skiriame testavimui. Mes užtikriname aukštą savo darbų kokybę. Todėl po internetinio puslapio pridavimo eksploatacijai mes suteikiame garantiją visam jos eksploatacijos laikui ir visiems mūsų atliktiems darbams. Tai reiškia, kad jeigu Jūs aptiksite kokias nors klaidas puslapio programiniuose moduliuose, mes operatyviai ir visiškai nemokamai jas ištaisysime.

 

  

Internetiniu tinklapiu svetainiu saitu puslapiu kurimas kainos

Top of Page