+370 670 99265

Paskelbtas Paslaugos
!--

Interneto tinklapių kūrimas | Internetinių svetainių gamybaInterneto tinklapių kūrimas

Interneto tinklapis – tai pilnavertė Jūsų įmonės atstovybė, dirbanti be išeiginių ir pietų pertraukos, stiprus marketingo instrumentas padedantis pristatyti ir parduoti Jūsų prekes ir paslaugas, pritraukti Jūsų potencialių klientų ir verslo partnerių dėmesį. Tai vienas iš svarbių metodų užtikrinti gerą įvaizdį ir pripažinimą.
Interneto tinklapio sprendžiamos užduotis:
 > Lankytojų informavimas apie įmonės prekes ir paslaugas...

Paskelbtas Paslaugos
!--

elektroniniu-parduotuviu-kurimas-gamybaInternetinių parduotuvių kūrimas

Mūsų darbo tikslas – sukurti pilnai paruošta darbui internetinę elektroninę parduotuvę. Mūsų patirties pagalba Jūsų elektroninė komercija atneš jums pastovų pelną. Mes nesiūlome paruoštą produktą, mes kuriame visiškai naują, turinti daug funkcijų, projektą, pagal jūsų poreikį, panaudojant naujas IT technologijas. Interneto elektroninės parduotuvės funkcijas, o taip pat dizainą (unikalų arba pagal šabloną), jūs galite pasirinkti savarankiškai arba mūsų specialistai parinks ir pasiūlys jums optimaliausią variantą, labiau atitinkanti jūsų kuriamam projektui.

 

Paskelbtas BLOG
!--

IT sdudijos SITE.LT vaizdo klipas - kuriame galite matyti Internetinių tinklapių pavyzdžius, joomlą šablonus, jų struktūrą, spalvų įvairoves, internetinių svetainių galimybes.

Paskelbtas BLOG
!--

Dažnai galvojama, kad interneto puslapių kūrimas prasideda nuo dizaino. Taip nėra. Dizaino kūrimas yra tik vienas iš internetinės svetainės kūrimo etapų.

Pats pirmiausias žingsnis – tai interneto puslapio tikslų, užduočių bei laukiamų rezultatų apibrėžimas. Tikslai gali būti įvairūs: klientų pritraukimas, įmonės informacijos plėtra, produktų ir paslaugų reklamavimas, akcijos ir t.t.

Toliau nustatoma būsima auditorija: kas, iš kur ir kodėl lankys Jūsų interneto puslapį? Interneto svetainės, skirtos jaunai auditorijai, labai skirsis nuo verslo tinklapių. Sekantis žingsnis - nuspręsti dėl apipavidalinimo, nustatyti pagrindinius reikalavimus, apibrėžti funkcionalumą ir struktūrą. Nustatoma darbų kaina, patvirtinamas darbų grafikas ir pasirašoma sutartis.

Paskelbtas BLOG
!--

Mūsų studija SITE.LT - atlieka internetinių tinklapių kūrimą Šiauliuose. Taip pat mes užsiimame internetinių parduotuvių kūrimu, tinklapių priežiūra, interneto svetainių priežiūra bei WEB dizainu, mobiliųjų aplikacijų kūrimu, internetinių puslapių optimizacija ir jų reklama internete. Nors mes  ir esame iš Vilniuaus, tačiau savo paslaugas siūlome ir klientams iš Šiaulių bei kitų Lietuvos miestų ir užsenio. Užsakymus priimame nuotoliniu būdu. Prašome susisiekti su mumis telefonu, el. paštu arba per skype. Kartu aptarsime užsakomo tinklapio dizainą ir jo kūrimo kainą, bei kitas paslaugas.

Top of Page