+370 670 99265

Iš ko susideda internetinio puslapio kaina?

 

 • Koncepcijos sudarymas

  Interneto puslapio kurimas KainosDažnai galvojama, kad interneto puslapių kūrimas prasideda nuo dizaino. Taip nėra. Dizaino kūrimas yra tik vienas iš internetinės svetainės kūrimo etapų.

  Pats pirmiausias žingsnis – tai interneto puslapio tikslų, užduočių bei laukiamų rezultatų apibrėžimas. Tikslai gali būti įvairūs: klientų pritraukimas, įmonės informacijos plėtra, produktų ir paslaugų reklamavimas, akcijos ir t.t.

  Toliau nustatoma būsima auditorija: kas, iš kur ir kodėl lankys Jūsų interneto puslapį? Interneto svetainės, skirtos jaunai auditorijai, labai skirsis nuo verslo tinklapių. Sekantis žingsnis - nuspręsti dėl apipavidalinimo, nustatyti pagrindinius reikalavimus, apibrėžti funkcionalumą ir struktūrą. Nustatoma darbų kaina, patvirtinamas darbų grafikas ir pasirašoma sutartis.

 • Techninės užduoties sudarymas – TU

  Techninė užduotis – būtinas interneto puslapių kūrimo etapas, be kurio labai sudėtinga ir neveiksminga kurti bet kokio lygio interneto svetainę, bei nustatyti jos kainą.

  TU detaliai aprašomi interneto svetainės struktūra, navigacija, funkcionalumas, reikalavimai dizainui, reikalavimai suteikiamos informacijos formatui ir t.t. Sudaromas programinių modulių, kuriuos reikia sukurti, sąrašas.

 • Dizaino kūrimas

  Internetiniu puslapiu svetainiu tinklapiu saitu kurimo kainos

  Interneto puslapio dizainas kuriamas, atsižvelgiant į aukščiau aptartas detales, užsakovo pageidavimus ir kompanijos firminį stilių.

  Dizaino originalumas tiesiogiai priklauso nuo jam skirtų resursų. Kuo daugiau dizaineris turi laiko kūrybai, tuo originalesnis ir įdomesnis gausis svetainės dizainas. Šioje situacijoje nebrangūs ir brangūs dizainai skirsis tik idėjos originalumu, bet ne kokybe.

  Pirmiausia busimo puslapio dizaino kainą įtakoja užsakovo reikalavimai idėjos originalumui.

  Dažniausiai dizaino kainą sudaro 20-40% interneto puslapio projekto kainos.

 • Programavimas

  Programavimas – interneto puslapių programinių modulių kūrimas Nežiūrint į tai, kad pas mus kaip ir kitose profesionaliose studijose yra nuosava turinio valdymo sistema, tam tikram etape mes nusprendėme pridėti prie mūsų arsenalo dar galingą ir su paprasta tūrinio valdymo sistemą - TVS "Joomla".

  Dabar, priklausomai nuo interneto puslapio sudėtingumo, tikslų bei biudžeto, mes galime pasiūlyti tinkamiausią svetainės administravimo sprendimą ir prieinamą kainą.

  Programinių modulių bei duomenų bazės kūrimo ir turinio valdymo sistemos pajungimo kaina nustatoma kiekvieną kartą individualiai, priklausomai nuo darbų apimties.

 • Interneto svetainės pildymas informacija

  Internetinio puslapio kurimo kainaInternetinio puslapio užpildymo informacija kaina priklauso nuo: Formato, kuriame pateikiama informacija (elektroninis: „Word“ failai DOCX, DOC, „WordPad“ failai RTF, tekstiniai failai TXT, popieriniame variante, parengia pats darbų vykdytojas ir kt.) • Kas pildo informaciją, vykdytojas ar užsakovas

  Dažnai interneto puslapio kūrimo metu atliekamas svetainės duomenų bazės pildymas, įvedami būtini internetinio puslapio testavimui informacijos kiekiai. Jei užsakovas pageidauja, kad mes užpildytume visą informaciją (kartais tai šimtai, o kartais ir tūkstančiai įrašų), tuomet kaina nustatoma pagal informacijos apimtį ir formatą, kuriame ji pateikiama. Didelių informacijos kiekių atveju programuojamas specialus importavimo modulis.

  Šio etapo pabaigoje gaunama darbinį puslapio versija (galima sakyti, kad tai pilnavertė interneto svetainė, tik nepatvirtinta užsakovų). Tuomet prasideda testavimas.

 • Internetinio puslapio testavimas

  Testuojant, atliekami visi įmanomi veiksmai, kurios darytų internetinio puslapio lankytojas, registruoti vartotojai. Svetainė testuojama, naudojant įvairias interneto naršykles ir operacines sistemas. Po testavimo ir reikalingų pakeitimų įvedimo, interneto puslapį tvirtinama užsakovų, talpinama internete ir registruojama pagrindinėse paieškos sistemose bei kataloguose.

  Darbų užbaigimas fiksuojamas priėmimo/perdavimo akto pasirašymu.

  Interneto puslapio kūrimas baigtas.

 • Kas toliau?

  Toliau gali būti atlikti sekantys darbai: internetinio puslapio reklama ir reitingų kėlimo kampanija (SEO optimizacija).
 • Garantija

  Kuriant interneto puslapius, elektronines parduotuves ir internetinius portalus, mes daug dėmesio skiriame testavimui. Mes užtikriname aukštą savo darbų kokybę. Todėl po internetinio puslapio pridavimo eksploatacijai mes suteikiame garantiją visam jos eksploatacijos laikui ir visiems mūsų atliktiems darbams. Tai reiškia, kad jeigu Jūs aptiksite kokias nors klaidas puslapio programiniuose moduliuose, mes operatyviai ir visiškai nemokamai jas ištaisysime.

 

  

Internetiniu tinklapiu svetainiu saitu puslapiu kurimas kainos

Top of Page