Dizaino paslaugos

rocky-mountain-NEGATIVE
Image

Grafiniai sprendimai, kurias kuria mūsų studija, didina pardavimų skaičių ir gerina įmonės, brendo įvaizdį. Visą tai mes pasiekiame dėka taisyklingo dizaino kūrimo – pritraukiančio dėmesį ir susidomėjimą, kurie skatina veikti.

Mūsų dizaineriai visada laikosi pagrindiniu užduočių – kuriamų grafinių projektų tikslai ir uždaviniai; galimybės jas panaudoti ir pritaikyti; duomenys apie auditorija, kuriai jie skirti. Šis faktas, kartu su žiniomis apie vizualinį bendravimą, duoda galimybę išlanksto atspėti rezultatą. Šiuolaikiniame dizaino pasaulyje – daugybė skirtingų krypčių. Verslo pasaulyje be grafinio dizaino neapsieis ne viena įmonė.

Mūsų studija specializuojasi ant trijų pagrindinių dizaino krypčių verslo sferoje, tai:

- logotipų ir firminio stiliaus kūrimas (firminiai blankai, suvenyrai, atributika ir t.t.)
- spaudos produkcijos grafinis dizainas (Teksto maketavimas, katalogai, kalendoriai, atvirukai ir t.t.)
- internetinių tinklapių ir WEB produkcijos dizainas (reklaminiai skelbimai, virtualus atvirukai, nuotraukų bei video redagavimas ir t.t.)

Visos dizaino kryptis susyja ir neatskiriami vienas nuo kito vienos organizacijos ribose. Grafinis dizainas tai yra pagrindinis dalykas, kuriuo pagalba įmonė gali pareikšti apie save, pasirodyti verslo rinkoje ir atkreipti į save dėmesį.

Mes žinome kaip sukurti dizainą, kuris patiks jūsų klientams, padės padidinti pardavimus ir pagerinti įmonės įvaizdį.

Mes siūlome šias dizaino paslaugas:

Image

- Įmonės logotipų, firminių ženklų, stiliaus ir vizitinių kortelių kūrimas
- Spaudos dizaino kūrimas: prekių bei paslaugų katalogų, įpakavimų bei etikečių dizainas bukletų, skrajučių, plakatų, reprezentacinių lankstinukų, vizitinių kortelių, kalendorių, plakatų ir atvirukų ir kt.
- Teksto maketavimas
- Vizualinės lauko reklamos bei parodų stendų dizainas;
- WEB dizainas: Internetinių tinklapių unikalaus dizaino kūrimas, reklaminių banerių kūrimas, nuotraukų redagavimas, animacinė reklama, paveikslėliai ir kt.

Grafinis dizainas

Į ką visų pirmą busimas pirkėjas atkreipia dėmesį? Kas palieka pirmą įspūdį apie įmonę? Potencialus klientas įvertina bet kokią įmonės produkciją iš įpakavimo, o jūsų internetinį tinklapį – iš dizaino.

Yra daugybė produkcijos rūšių, kur be patyrusio dizainerio paslaugų apsieiti tiesiog neįmanoma: Katalogai, skrajutės, bukletai, firminio stiliaus, logotipo ir daugybė kitų. Samprata „Grafinis dizainas“ yra universali. Bet pagrinde visų grafinio dizaino produktų kūrimas siekia vieną tikslą: pasirinkti ir sukomponuoti skirtingus dizaino produktus taip, kad jie sudarytų bendrą patrauklų įvaizdį.
Kokybiškas dizainas- tai Jūsų įmonės unikalumas, kuri pabrėžia Jūsų stilių ir įtvirtina pozicijas verslo rinkoje. Potencialus klientas turi atpažinti jūsų įmonės logotipą ir firminį ženklą, o spalvotas stilingas lankstinukas pritraukti dėmesį ir prašytis, kad jį paimtu į rankas.
O dabar mes papasakosime, kaip mes suprantame grafinį dizainą. Tai ne tik ryškus ir margus paveikslėlis, kuris pritraukia dėmesį. Grafinis dizainas – tai tikras menas, kuris apjungia dizainerio talentą ir analitinį mąstymą. Būtent taip dirba mūsų dizaineriai: kiekvienas sukurtas mūsų projektas – meno kūrinys, kuris pilnai atlieka savo užduotis.

Mūsų studijoje dirba aukštos klasės specialistai. Prieš atliekant darbą vyksta detali įmonės veiklos bei jos auditorijos analizė. Dirbdami su mumis, jus galite būti tikri, kad gausite efektyvų produktą, sukurta pagal visus jūsų reikalavimus ir pageidavimus.

Internetinių tinklapių (WEB) dizainas

WEB-dizainas (nuo ang. Web design) — tai web kūryba ir dizaino kryptis, užduotis kurio interneto tinklapių kūrimas ir kitų internetui skirtų produktų projektavimas. WEB dizaineriai projektuoja tinklapių logišką struktūrą, apgalvoja informacijos pateikimo optimaliausius sprendimus, o taipogi užsiima interneto projektų grafiniu apipavidalinimu. Profesionalus web dizaineris turi stebėti naujus interneto technologijas ir turėti meninį požiūrį ir gabumus. Web dizainas skiriasi nuo internetinių tinklapių programavimo.

Unikalus dizainas kainuoja brangiau, bet ir numato projekto kūrimą nuo nulio, pilnai unikalų kūrinį pagal konkretų užsakymą. Priklausomai nuo patirties ir/arba įmonės principų web dizaineris arba savarankiškai vysta idėją ir dizaino koncepciją, arba gauna tam tikrus reikalavimus (spalva, stilių ir t.t.), idėjų iš užsakovo ir stengiasi laikytis šios krypties kuriant maketą. Dauguma užsakovų klaidingai mano, kad web dizaineris yra ir internetinių tinklapių programuotojas, ir prašo atlikti tinklapio publikavimą (talpinimą serveryje, duomenų bazių kūrimą, internetinio vardo rezervavimą ir pajungimą) internete.

Unikalus dizainas – tai vizitinė kortelė mūsų studijos. Web dizainas tai detalus planavimas, projektavimas, grafinis apipavidalinimas ir internetinių projektų kūrimas.

WEB dizainas – nuo idėjų iki internetinio tinklapio kūrimo:

- užsakovas išsamiai išdėsto internetinio tinklapio paskirtį;
- internetinės svetainės projektavimas ir jos struktūros kūrimas
- grafinis tinklapio dizainas ir internetinės reklamos kūrimas;
- interneto svetainės techninės struktūros sudarymas;
- informacinio ir grafinio turinio maketavimas;

Daugybė įmonių kaip naujų taip ir patyrusių, kreipiasi į interneto erdvę, ieškant ten papildomas galimybes realizuoti savo gaminius arba padidinti siūlomų paslaugų paklausą. Kuriant verslo tinklapį arba internetinę elektroninę parduotuvę, įmonės organizuoja savo atstovybę internete. Dėl to įmonei svarbu tapti pastebimai, atpažįstamai ir paklausiai. Patrauklus ir lengvai atpažįstamas grafinis dizainas kelia įmonės pasitikėjimą, didina pardavimus ir pripažinimą. Bet tik profesionali dizaino studija gali sukurti ypatingą firminį stilių verslo sferoje ir interneto pasaulyje.

Užsakant web dizaino kūrimą mūsų studijoje, Jūs galite būti užtikrinti, kad visi darbai bus aukštos kokybės, o mes padėsime „įrėminti“ jūsų idėją, ją išsaugoti ir pateikti klientams atsižvelgiant į jūsų reikalavimus. Mes padarysime jūsų produktą laukiamu.

WEB dizaino tikslai ir uždaviniai

WEB dizainas numato internetinės svetainės kūrimą nuo detalaus struktūros ir navigacijos projektavimo iki grafinio apipavidalinimo.
WEB dizainas tai įmonės firminio stiliaus ir ženklo tęsinys. WEB dizainas suteikia interneto tinklapiui unikalumą, dėka kurio lankytojai, partneriai ir konkurentai jį lengvai atpažins ir įsimins. Patrauklus ir unikalus dizainas pritraukia pirkėjų dėmesį ir norą bendradarbiauti.
WEB dizaino tikslas – sukurti praktišką, funkcionalų ir išmanų internetinį tinklapį su patogią struktūrą ir lengvą svetainės navigacija.
Mūsų studija taip pat siūlo ir seno dizaino atnaujinimą. Tai puiki galimybė intensyviai vystyti savo verslą ir pagerinti internetinės svetainės kokybę ir jo konkurencingumą.
Lengvai skaitomi tinklapiai su unikalių dizainu – internetinio projekto kelias į sėkmę.
Kuriant dizainą jūsų interneto tinklapiui, dizainerio darbą labai palengvins laukiamo rezultato išsamus apibrėžimas.

WEB dizaino kūrimo žingsniai

Projekto veikimo principų aptarimo procese klientas su dizaineriu dalinasi savo idėjomis ir pageidavimais. 
WEB dizaino kūrimo techninės užduoties sudarymas. 
Maketų gamyba, busimos internetinės svetainės puslapių projektavimas
Internetinio tinklapio kūrimas pagal dizainą.
Logotipo ir firminio ženklo grafinis dizainas

Formuojant įmonės įvaizdį, pirmas etapas yra, logotipo ir firminio stiliaus kūrimas. Kuriant firminį stilių ir logotipą svarbiausias dalykai, tai unikalią idėją, profesionalus grafinis dizainas ir visų smulkmenų apmąstymas, kuriu pagalba galima pasiekti laukiamo reklaminio efekto ir pasiekti taisyklingo įmonės brendo formavimą.

Nuosavo logotipo grafinio dizaino kūrimas suteikia bet kuriai įmonei papildomą privalumą prieš konkurentus: ryškus ir lengvai vizualiai atpažįstamas įmonės vaizdas sudaro asociaciją su įmonės produkciją su teikiamų paslaugų kokybę, kas padės pakilti verslo rinkoje. Logotipo grafinis dizainas privalo būti kokybišku, kaip ir įmonės paslaugos ir jos siūlomi gaminiai. Jis privalo būti unikalus, kas išskirs jį tarp konkurentų. Ir žinoma, kad logotipus kurti privalo patyrę specialistai.

Nuolat augančiai įmonei reikia išsiskirti tarp konkurentų. Dėl to iškila poreikis kurti įmonės grafinį firminį stilių, kuriuo dėka įmonė padidina konkurencingumą ir įtvirtina savo marketingo politiką.
Pagrindinis firminio stiliaus privalumas – grafikos derinimas su tekstinę informaciją, kurie privalo būti įforminti kūrybiškai ir kokybiškai. Visą tai leidžia lengvai atpažinti įmonę, o taipogi formuoja jos verslo politiką.

Sukurtas logotipas ir išvystytas firminio stiliaus dizainas kelia klientų ir partnerių pasitikėjimą, formuoja teigiamą įmonės įvaizdį ir padeda sėkmingiau atlikti reklamines kompanijas.

Firminio stiliaus kūrimas

Firminio stiliaus paskirtis – kurti įmonės įvaizdį, pabrėžti jos unikalumą ir palaikyti vienodą visas įmonės stilistines komunikacijų priemones. Firminis stilius – tai viena iš pagrindinių įmonės skatinimo priemonių verslo rinkoje, jos konkurencingumo stiprinimas, naujų klientų dėmesio pritraukimas. Tai vizualinis būdas pareikšti apie įmonės sėkmę, kaip tvirtai jį laikosi verslo rinkoje ir kaip rūpinasi savo klientais.

Firminį stilių sudaro įmonės logotipo ir prekybos ženklo kūrimas, nustato pagrindinius grafinius ir spalvų konstantas, iš jų kombinacijos, o taip pat produktų apipavidalinimo taisykles, tame tarpe blankų ir dokumentų formų, vokų, vizitinių kortelių, leidimų, suvenyrų ir t.t.

Firminio stiliaus kūrimas pradedamas nuo ženklo kūrimo ir pereina į visų priemonių sistemą.
Mūsų dizaineriai sukurs jūsų įmonei aišku, lengvai atpažįstamą logotipą ir firminį stilių, atsižvelgiant į jūsų norus, jūsų įmonės specifiką o taipogi į svarbiausius jūsų verslo dalykus, kurie ir sudaro jos unikalumą ir atskiria nuo kitų.

 

Firminį stilių gali sudaryti daugybė elementų, bet kiekvienos įmonės pagrindiniai elementai yra:

Logotipas
Įmonės ir individualios vizitinės kortelės
Firminiai blankai
Vokai
Aplankai
Firminės spalvos

Firminio stiliaus panaudojimas:

Firminiai dokumentai: vizitinės kortelės, blankai, formos, vokai ir kt.
Spaudos reklama: produkcijos ir paslaugų katalogai, skrajutės, kalendoriai ir kt
Suvenyrai: rašikliai, sveikinimo atvirutės, maišeliai ir kt. 
Vizualinė ir lauko reklama: plakatai, iškabos, reklaminiai tentai, reklama ant transporto ir kt.
Įmonės patalpų interjero elementai: reklaminiai stendai, iškabos ir kt.

Firminis ženklas – tai specialiai sukurto unikalaus grafinio vaizdo ir logotipo (originaliai nupiešto įmonės pavadinimo) visuma
Firminė spalvų gama padaro firminio stiliaus elementus patraukliais, labiau įsimintinais, leidžia palikti stiprų emocionalų poveikį.

Mūsų užduotis, kaip firminio stiliaus kūrėju, parinkti tokią spalvą, kad jį pagal galimybę skatintų tvirtas asociacijas su įmonės užsiimančią veiklą.

Firminis šriftas pabrėžia įvairias įmonės ženklo savybes. Šriftą galimą jausti kaip lengva arba suku, elegantiška arba grubu, vyrišką arba moteriška, rimto, verslo ir t.t.

Mūsų užduotis – parinkti milžiniškos įvairovės 2-3 šriftus, kurie idealiai ir pagal nustatytas taisykles prisiderintu prie bendro stiliaus įvaizdžio.

Kaip įprasta firminį bloką sudaro, dažnai naudojamų firminio stiliaus elementų derinys, kurį gali sudaryti firminis ženklas arba logotipas, įmonės pavadinimas, pašto, banko rekvizitai, prekių ir paslaugų sąrašas, reklaminis įmonės simbolis, šūkis. Firminį bloką patogu naudoti, kaip komponentą formuojant vizitinę kortelę, blanką verslo laiškams, ant produkcijos įpakavimo.

Įprastai firminio stiliaus kūrimas trunka nuo 1 iki 2 savaičių.

Firminio stiliaus kūrimą sudaro du etapai:
1 etapas – firminių spalvų ir logotipo kūrimas. Šis darbas trunka 1 savaitę. Patvirtinimui užsakovui pateikiame 10 skirtingų variantų.
2 etapas – kūrimas kitų firminio stiliaus elementai (vizitinė kortelė, firminis blankas). Šis darbas trunka irgi 1 savaitę. Patvirtinimui užsakovui pateikiami 2-3 skirtingi variantai. Papildomi papildymai bet kurio iš firminio stiliaus elemento į šį terminą neįeina ir aptariami atskirai priklausomai nuo užsakovo pageidavimų.

Firminis stilius – tai grafinių objektų kompleksas, kuris sudaro vieningą atvaizdą, kuris vienareikšmiškai išskiria jūsų įmonę. Ryškus atpažįstamas firminis stilius – tai svarbiausias marketingo privalumas, kuris atskiria rimtas įmonės nuo nedidelių UAB, MB ar IĮ. Firminis stilius leidžia didinti jūsų ženklų ir įmonės pavadinimo atpažinimą, populiarumą.

Firminio stiliaus kūrimo procesas

Jūs detaliai aprašote pageidavimas emocijas, kurias reikia perduoti.
Tiksliai nurodote tikslinę auditoriją
Gaunate kelis maketus pasirinkimui.
Esant reikalui sudarote papildymų / pataisymų sąrašą.
Kai maketas visiškai jus tenkina – apmokate.
Maketas apdorojamas iki galutinio produkto.
Jūs gaunate savo užsakymą
Pasirenkate stilių.

Mūsų studija realizuoja bet kokius jūsų grafinio dizaino norus: tai gali būti klasikinis rimtas, šiuolaikiškas margas, visiškai „neformalus“ skirtas jaunimui, meno arba tradicinis Premium variantas. Jums tik reikia pranešti kuo jums reikia ir į kokią publika orientuotis – ir jūs gausite norimą stilių.

Nepriklausomai nuo pasirinkto stiliaus, net fakso laiškai atrodys labai gražiai ir įspūdingai.

Spaudos grafinis dizainas ir teksto maketavimas

Įmonė jau turi savo logotipą ir firminį stilių! Bet jos veiklą neįmanoma įsivaizduoti be spaudos produkcijos, kurį turi didelę įtaką kuriant įvaizdį bet kurios organizacijos – individualių įmonių iki bankų ir korporacijų. Firminiai blankai ir vokai padidins įmonės lygį ir prestižą. Katalogai ir reprezentaciniai lapai praneš apie įmonę, jos teikiamas paslaugas ir siūlomus produktus. Lankstinukai ir skrajutės pritrauks nuolatinius klientus ir atneš naujus užsakymus. Plakatai ir bukletai padės organizuoti veiksmingą reklaminę kompaniją. Todėl sukurtas unikalus spaudos dizainas reikalingas bet kurioje įmonės verslo sferoje.

Profesionalus ir kokybiškas grafinis spaudos dizainas naudojamas visur. Detaliai apgalvota ir puikiai įgyvendinta spaudos produkcijos dizaino koncepcija taps vienu iš pagrindinių strateginių privalumų kovojant su konkurentai, pritraukiant klientus ir ieškant naujus verslo partnerius.

Užsakykite paslaugas dabar

Atsakysime į visus klausymus, suteiksime nemokamą konsultaciją.

Užsakykite paslaugas dabar

Atsakysime į visus klausymus, suteiksime nemokamą konsultaciją.

logo-white.png