Elektroninė komercija

ELEKTRONINIŲ PARDUOTUVIŲ KŪRIMAS

Internetinės parduotuvės kūrimas yra vienas iš sunkiausių interneto svetainių kūrimo tipų. Pirkti neišeinant iš namų, galimybė palyginti prekių kainą ir jų technines charakteristikas neaplankant dvidešimties prekybos centrų, esančių skirtingose ​​miesto vietose - visa tai tapo įmanoma atsiradus - elektroninei parduotuvei.

Pati idėja sukurti internetinę parduotuvę visiškai atitinka šiuolaikinio pasaulio poreikius. Čia nėra darbo valandų, nėra eilių, kartais erzinančių konsultantų, galite bet kuriuo paros metu nuvykti į internetinę svetainę ir neskubėdami naršyti katalogą, susipažinti su prekių savybėmis, palyginti kainas. Tačiau norint, kad internetinė parduotuvė būtų populiari, būtina kompetentinga jos kūrimo strategija.

IT studija SITE.LT siūlo ne tik internetinės parduotuvės kūrimą, bet ir visapusišką verslo analitiką tolesnei jos plėtrai.

Kaina

nuo 799 eurų

Terminai

nuo 14 dienų

Internetinių parduotuvių kūrimas IT studijoje SITE.LT tai:

ADAPTYVUS DIZAINAS

Šiuolaikinės internetinės svetainės turi būti tinkamai rodomos skirtinguose įrenginiuose, nes daugiau nei pusė interneto srauto tenka išmaniesiems telefonams ir planšetiniams kompiuteriams. Visi mūsų projektai yra pritaikyti visų tipų įrenginiams.

INTUITYVI STRUKTŪRA

Kad ir kokia didelė būtų internetinė parduotuvė, ji turi būti suprantama, kad pirkėjas nepasimestų tarp kategorijų. Aiški struktūra, išsami informacija apie prekes, lengvai skaitomos spalvos, šriftai, užsakymai - visa tai padės pritraukti potencialų pirkėją.

PARDUOTUVĖS OPTIMIZAVIMAS

Kad elektroninę parduotuvę rastų pirkėjai, ji turi būti reklamuojama paieškos sistemose. Net kūrimo etape numatome paieškos sistemų optimizacijos galimybes. Tai padės jums patekti į viršų Google paieškoje.

ĮSIMINTINAS DIZAINAS

Norėdami išsiskirti iš konkurentų, jums reikia išskirtinio dizaino, kuris reklamuotų jūsų prekes internete. Mes atsižvelgėme į jūsų įmonės stilių, firmos spalvų, logotipo, atsižvelgiame į jūsų dizaino norus, analizuojame konkurentus, kad parduotuvė būtų įsimenama tikslinei auditorijai ir būtų atpažinta internete.

APSAUGA NUO ĮSILAUŽIMO

Mūsų turinio valdymo sistema yra reguliariai atnaujinama. Daug dėmesio skiriame programinės įrangos apsaugai nuo įsilaužimo ir virusų. Po kiekvieno kūrimo etapo seka testavimas. Patalpinus elektroninės parduotuvės svetainę serveryje, saugumo problemas sprendžia SITE.LT techninė pagalba.

KOKYBIŠKAS TURINYS

Neapgalvotai parašyti tekstai, nekokybiškos nuotraukos gali atbaidyti pirkėjus ir paskatinti internetinę parduotuvę patekti į Google filtrus. Kad taip neatsitiktų, turite naudoti kokybišką turinį. Mes teikiame rekomendacijas dėl talpinamos medžiagos kokybės.

Mūsų kuriamų elektroninių parduotuvių privalumai

Prekių valdymas

Patogi sistema katalogų struktūrai valdyti, galimybė talpinti iki 450 000 produktų, neribotas skyrių skaičius, 

Išmanieji filtrai

Išmaniųjų filtrų ir rūšiavimo sistema, leidžianti pirkėjui greitai rasti norimą produktą

Mokėjimai internetu

Internetinė parduotuvėje galima atsiskaityti per visas populiariausias mokėjimo sistemas: Paysera, PayPal, Stripe, el. bankininkystes

Parduotuvės optimizavimas

Elektroninėje parduotuvėje yra visi „Google“ reikalingi optimizacijos nustatymai, kurie pagerina indeksavimo procesą ir padidina svetainės pozicijas paieškoje.

Tobulinimas

Galimybė papildomai pridėti programinius modulius, integruoti į kitas ataskaitų ir sandėlių platformas.

Rinkodaros palaikymas

Sukursime efektyvią rinkodaros strategiją ir užtikrinsime, kad internetinė parduotuvė būtų rodoma paieškos rezultatų viršuje.

Mes atliekame visus darbus nuo domeno vardo parinkimo ir registravimo iki internetinės parduotuvės paleidimo veikiančiame serveryje. Papildomai analizuojame konkurentus ir sudarome pardavimų strategiją

ELEKTRONINIŲ PARDUOTUVIŲ KŪRIMO KAINA

Startuolis

 • Greitų pardavimų paleidimas
 • Prekių katalogas su krepšeliu
 • Prekių ir užsakymų valdymo sistemą
 • Greita pirkėjų registracija
 • Skirtingi pristatymo būdai
 • Skirtingi atsiskaitymo būdai

799 EUR

Populiariausias

 • Įkelsime iki 30 prekių
 • Unikalus dizainas pagal įmonės stilių
 • Prekių katalogas su krepšeliu
 • Prekių ir užsakymų valdymo sistemą
 • Paieškos filtrai
 • Panašios ir rekomenduojamos prekės
 • Likučių kiekis sandėlyje
 • Greita pirkėjų registracija
 • Skirtingi pristatymo būdai
 • Skirtingi atsiskaitymo būdai
 • Lankomumo statistikos Google Analytics pajungimas
 • Turinio optimizavimas paieškos sistemoms pagal raktažodžius
 • Nemokamas pagreitintas hostingas. Internetinės svetainės talpinimas mūsų serveryje (1 metams)
 • Nemokamas domenas. ( .lt arba .eu galūnės, 1 metams).
 • 5 elektroninio pašto dėžutės su jūsų domeno galūnę

1049 EUR

Verslas

 • Įkelsime iki 100 prekių
 • Unikalus dizainas pagal įmonės stilių
 • Prekių katalogas su krepšeliu
 • Prekių ir užsakymų valdymo sistemą
 • Paieškos filtrai
 • Panašios ir rekomenduojamos prekės
 • Likučių kiekis sandėlyje
 • Greita pirkėjų registracija
 • Skirtingi pristatymo būdai
 • Skirtingi atsiskaitymo būdai
 • Ataskaitų formavimas
 • Lankomumo statistikos Google Analytics pajungimas
 • Turinio SEO optimizavimas paieškos sistemoms pagal raktažodžius
 • Nemokamas hostingas. Internetinės svetainės talpinimas mūsų serveryje (1 metams)
 • Nemokamas domenas. ( .lt, .eu, .com galūnės, 1 metams)
 • 10 elektroninio pašto dėžutės su jūsų domeno galūnę
 • Konkurentų analizė
 • Paieškos raktažodžių parinkimas
 • Google reitingo kėlimo strategijos sudarymas

1399 EUR

Priklausomai nuo reikalavimų, prekių ir kategorijų skaičiaus, turinio maketavimo, dizaino grafinių elementų, filtravimo sistemų ir kitų komponentų, duomenų importavimo iš kitų platformų, pristatymo ir apmokėjimo būdų, elektroninių parduotuvių kūrimo kaina kiekvienam projektui apskaičiuojama atskirai.

Internetinė parduotuvės pavyzdys 13
Internetinė parduotuvės pavyzdys 14
Internetinė parduotuvės pavyzdys 11
Internetinė parduotuvės pavyzdys 12
Internetinė parduotuvės pavyzdys 13
Internetinė parduotuvės pavyzdys 14
Internetinė parduotuvės pavyzdys 15
Internetinė parduotuvės pavyzdys 16

MŪSŲ PRIVALUMAI

Svarbus mūsų elektroninių svetainių privalumas yra tas, kad jas galima lengva keisti ir modifikuoti. Tai galite padaryti patys, tačiau IT studijos SITE.LT specialistai taip pat bus pasirengę bet kada jums padėti išspręsti iškilusias problemas. Paskambinkite arba parašykite mums dabar  ir sužinokite daugiau apie paslaugą, gaukite atsakymus į savo klausimus.

RINKODAROS UŽDUOČIŲ SPRENDIMAS

KONKURENTAI ATSILIEKA

ĮMONĖS ĮVAIZDŽIO KĖLIMAS

IŠSAMŪS KELIŲ LYGIŲ TESTAVIMAI

PROJEKTO PRIEŽIŪRA

GARANTIJA

INTERNETINIŲ SVETAINĖS KŪRIMO ETAPAI

1.

APTARIMAS

Preliminarus projekto aptarimas. Atsakymai į klausimus. Tikslios kainos ir terminų apskaičiavimas, patvirtinimas.

2.

PATVIRTINIMAS

Projekto aptarimas. Internetinės svetainės funkcijų, specifikacijų, dizaino ir techninės užduoties aptarimas. Projekto patvirtinimas.

3.

PROJEKTAVIMAS

Prototipo kūrimas. Internetinių puslapių maketų sudarymas. Individualių blokų projektavimas. Paruošto maketo patvirtinimas.

4.

DIZAINAS IR MODELIAVIMAS

WEB dizaino kūrimas. Turinio,  tekstų ir pranešimų rengimas. Išankstinė atskirų blokų ir elementų modeliavimas.

5.

PROGRAMAVIMAS

Interaktyvus atskirų blokų ir elementų išdėstymas. Projekto surinkimas ir programavimas. Sisteminių funkcijų ir modulių pajungimas. Išankstinis testavimas.

6.

PALEIDIMAS

Testavimas interneto naršyklėse. Galutinis derinimas. Paskelbimas Google paieškoje. Projekto pristatymas. Patenkintas klientas.

SĖKMINGOS INTERNETINĖS PARDUOTUVĖS PATARIMAI

Elektroninės parduotuvės pavyzdys 11

Pardavimų dizainas

Svarbu ne tik nupiešti gražią svetainę, bet ir užtikrinti jos naudojimo paprastumą.

Internetinės parduotuvės, kurios parduoda, kūrimas apima dizaino ir patogumo harmoniją, čia reikia įsigilinti pirkėjo psichologiją, jo lūkesčius ir elgesio svetainėje galimybes.

Taip pat reikalingos žinios apie šiuolaikinius interneto dizaino reikalavimus ir mokėjimas juos panaudoti būsimos internetinės parduotuvės naudai.

Štai kodėl, prieš užsakant internetinės parduotuvės kūrimą, svarbu išsamiai išnagrinėti rangovų atliktus darbu, įvertinant rezultatus, kuriuos pasiekė jų klientai.

Elektroninės parduotuvės pavyzdys 12

Nepertraukiamas veikimas

Internetinės parduotuvės darbo sutrikimai yra neatleistini, nes kiekvieną kartą vietoj reikiamo internetinio puslapio pirkėjas pamato klaidos pranešimą - tai dar viena priežastis kreiptis į konkurentus.

Norint, kad jūsų elektroninė platforma veiktų stabiliai, turite pasirinkti kokybišką serverį, patikimą turinio valdymo sistemą (TVS), taip pat įmonę, kuri teiks jūsų svetainės techninę pagalbą.

IT studija SITE.LT, gali jūsų internetinei parduotuvei suteikti visas paslaugas, kurios užtikrins nepertraukiamą darbą ir jūsų verslui - reguliarų pelną.

Rinkdamiesi, pas ką užsisakyti elektroninės parduotuvės kūrimą Lietuvoje, atkreipkite dėmesį į hostingo pasirinkimą, kuriame planuojate talpinti savo interneto svetainę.

Elektroninės parduotuvės pavyzdys 13

Galimybė rasti bet kokią prekę

Kai potencialus klientas neranda dominančios prekės, jis palieka jūsų internetinės parduotuvės puslapius.

Ir kaip liūdna, jei šis produktas iš tikrųjų buvo, naršymas buvo tiesiog toks painus, o paieškos sistema nebuvo gerai apgalvota, kad vartotojas negalėjo rasti to, ko ieškojo.

Štai kodėl taip svarbu dar internetinės parduotuvės struktūros kūrimo etape apgalvoti visas produktų rūšiavimo kategorijas, filtrus ir visus elementus, nes jie kelis kartus padidina pardavimų apimtis.

Internetinių parduotuvių pavyzdžiai, kurios pelningos, tai aiškiai parodo.

Elektroninės parduotuvės pavyzdys 14

Išsami informacija apie produktą

Norėdami priversti internetinės parduotuvės lankytoją norėti įsigyti produktą ir įtikinti jį, kad jumis galima pasitikėti, visų pirma, svetainėje turite pateikti aukštos kokybės ir išsamią informaciją apie produktą.

Tai apima nuotraukas, prekių / paslaugų kainas, produkto savybių aprašymus, klientų atsiliepimus, informaciją apie apmokėjimą ir pristatymo būdus.

Štai kodėl elektroninių parduotuvių kūrimas turi apimti kliento pateikto turinio parengimą ir kad būtų užtikrintas efektyvus bendravimas.

Be jo neįmanomas sėkmingos internetinės parduotuvės sukūrimas.

Elektroninės parduotuvės pavyzdys 15

Raginimas veikti

Raginimas veikti yra svetainės elementas, dažniausiai mygtukas, skatinantis lankytoją atlikti konkretų veiksmą.

Pavyzdžiui, „Pirkti“, „Įdėti į krepšelį“, „Sužinoti daugiau“, „Užsakyti“ - apskritai viskas, ko internetinės parduotuvės savininkas nori iš savo potencialių klientų.

Elektroninės parduotuvės pavyzdys 16

Internetinė parduotuvė „iki raktų“ su priežiūra ir optimizavimo rekomendacijomis

Internetinės parduotuvės kūrimas yra tik pirmas žingsnis link sėkmės.

Norėdami pritraukti naujų klientų ir paskatinti pakartotinai pirkti esamus, turite reguliariai plėtoti savo internetinę svetainę. Būtent, apgalvoti rinkodaros planą su išsamia strategija ir palaipsniui jį įgyvendinti.

Tai apima ne tik reklama paieškos sistemose (SEO), bet ir interneto reklama, el. pašto naujienlaiškis, marketingas socialiniuose tinkluose, internetinės svetainės turinio atnaujinimas, pranešimai apie akcijas ir sezoninius išpardavimus.

Elektroninės parduotuvės pavyzdys 17

Kokybiškas aptarnavimas

Kai užsiimate tokiu verslu kaip prekyba, svarbu suprasti, kad kartu su prekių kokybe yra ir paslaugų lygis.

Visada atminkite, kad klientas neturėtų likti nepatenkintas, todėl labai svarbu sukurti kokybišką darbą su klientų atsiliepimais.

Reaguokite ne tik į teigiamus, bet ir į neigiamus atsiliepimus, nes jie leidžia jums tobulėti ir tapti geresniems savo klientams!

Ir atminkite, kad elektroninės parduotuvės sukūrimas yra tik pradžia link sėkmės ir pelno augimo.

Užsakykite internetinės parduotuvės kūrimą jau dabar!

ELEKTRONINĖS PARDUOTUVĖS KAIP PARDAVIMO ĮRANKIO VERSLUI SUKŪRIMAS

Internetinės parduotuvės turi daug privalumų, lyginant su įprastomis prekybos vietomis. Tačiau, kaip ir įprastoje parduotuvėje, svarbu sukurti atmosferą, kuri patiktų klientui.

Internetinės parduotuvės kūrimas pas mus vyksta keliais kūrimo etapais. Pagrindinis uždavinys yra parduoti prekes už jas atsiskaitant internetu, užtikrinant kuo mažesnį žmogaus dalyvavimą pardavimo procese.

Į mūsų IT studiją SITE.LT, taip pat kreipiasi įmonės su prašymais sukurti išorinę sistemą ir integruoti ją į apskaitos, sandėlių valdymo ir logistikos programas, taip pat su prašymais sukurti elektroninės parduotuvės mobiliąsias programėles (APPS). Tuo pačiu metu mes apmokome vadybininkus ir parduotuvių administratorius dirbti su turinio valdymo sistema.

KADA PIRKĖJAS SAKO: "TAIP"

Bet koks mūsų galvoje esantis noras nupirkti susideda iš dviejų dalykų: „Noriu ir galiu“. Kai jie sutampa, tada žmogus perka, jei ne, deja, jis bus nupirktas kitoje parduotuvėje.

 • Vizualizacija. Apsilankęs internetinėje svetainėje pirkėjas pamato nuotraukas ir aprašymus. Jis negali liesti, uostyti, matuoti, įjungti arba paspaudinėti mygtukų. Todėl maksimaliai turime išnaudoti nuotraukų ir teksto turinį. Jei tai drabužiai, kiekvienas turėtų pajausti audinio švelnumą ir minkštumą ir įsivaizduoti save su šia suknele ar kostiumu taip, lyg žiūrėtų į veidrodį. Jei tai kvepalai, kiekviena aprašymo eilutė turėtų aiškiai dvelkti jo aromatu. Kuo brangesnis jūsų produktas, tuo daugiau prireiks pastangų kuriant elektroninę parduotuvę, kad sulauktumėte norimos pirkėjų reakcijos: „Noriu nusipirkti dabar!“.
 • Logika. Vieni ieško tik tam tikro prekės ženklo produkto, kiti priklausomai nuo savo biudžeto. Kokybė, stilius, spalva, dydis, tūris, kilmės šalis - viskas tai yra paieškos kategorijos. Kuriant internetinės parduotuvės svetainę, būtina numatyti visas prekių paieškos ir jų rūšiavimo galimybes, kad visi kliento „norai“ būtų realizuoti, o prekės kategorijose būtų akimirksniu tinkamai rūšiuojamos.
 • „Noriu dar". Tai gali liesti vieną daiktą arba gali atsirasti, kai lankytojas susipažins su prekių asortimentu. Tokios funkcijos kaip „Pirkite kartu su šiuo produktu“ arba „Populiariausi produktai“ gali padvigubinti vidutinę pirkinių sąskaitą.
 • Ten, kur rūpinasi pirkėju, atsiranda noras pirkti. Internetinio "online" konsultanto funkcija parodo jūsų dėmesį ir rūpestį.

IT studijos SITE.LT specialistai puikiai susidoros su visomis šiomis užduotimis ir pasiūlys jums tikrai originalius ir efektyvius sprendimus.

SEKANTYS ŽINGSNIAI

Papasakokite apie savo produktus ir potencialius klientus, ir mes sukursime jūsų svajonių elektroninę parduotuvę! Ten, kur „noriu“ ir „galiu“, gyvens harmonijoje, kur patenkinti klientai grįš apsipirkti dar, kur gausite stabilias pajamas.

Laukia rimtas ir kruopštus darbas. Internetinės parduotuvės sukūrimas reikalauja pastangų ir išlaidų. Tačiau tai tikrai toks verslas, kuriame investicijos atsiperka gana greitai.

Be to, patekimą į pirmaujančias google paieškos pozicijas padės papildomas internetinės parduotuvės optimizavimas ir reklama internete, kurią efektyviai įgyvendins mūsų SEO specialistai.

Internetinė parduotuvės pavyzdys 1
Internetinė parduotuvės pavyzdys 2
Internetinė parduotuvės pavyzdys 3
Internetinė parduotuvės pavyzdys 4
Internetinė parduotuvės pavyzdys 5
Internetinė parduotuvės pavyzdys 6
Internetinė parduotuvės pavyzdys 7
Internetinė parduotuvės pavyzdys 8
Internetinė parduotuvės pavyzdys 3

PAPILDOMOS PASLAUGOS