SEO optimizacija

rocky-mountain-NEGATIVE
Image

SEO optimizacija

Internetiės svetainės tikslas pritraukti lankytojus ir suteikti jiems informaciją apie Jūsų prekes bei paslaugas. O potencialus Jūsų svetainės lankytojai ieško informacijos naudodamiesi paieškos sistemomis Google, Bing, Yahoo ir kitom.

Ir tam kad lankytojas ateitu pas Jus, paieškos sistema turėtu išvesti nuoroda į Jūsų svetainė aukštesnei pozicijoj negu kitas nuorodas į konkurentų svetainės. O tai priklauso nuo tuo, ar optimizuota Jūsų svetainė paieškos sistemoms...

Būtent už tai ir atsako SEO – nuo angliško Search Engine Optimization, arba lietuviškai Optimizacija Paieškos Sistemoms. SEO padeda interneto puslapiui padidinti kokybiškų lankytojų skaičių per paieškos sistemas (Google, Yahoo, Yandex ir t.t.). Procesas vykdomas pasirinktiems raktažodžiams, todėl pritraukiama tikslinė produkto ar paslaugos auditorija. SEO optimizacijos tikslas – kad paieškos sistemoms patiktų Jūsų internetinė svetainė ir tokiu būdu paieškos sistemos iškeltų ją į aukščiausias pozicijas. Dauguma žmonių nežino kas yra SEO Optimizavimas, nors visame pasaulyje tai yra efektyviausias būdas išreklamuoti savo internetinį puslapį, teikiamas paslaugas ir produktus internete, pritraukti daugiau tikslinių lankytojų. Siūlomos mūsų svetainių SEO paslaugos, kurios padės Jūsų internetiniam tinklalapiui parduodamai prekes ir paslaugas, tapti labiau matomam bei pasiekiamam tiksliniam vartotojui (potencialiam klientui). Mes padėsime pakilti aukščiau konkurentų, padidinti pardavimus ir pritraukti daugiau lankytojų!

SEO - kompleksinis skirtingu metodų derinys leidžiantis pagerinti jūsų svetaines pozicijas paieškos sistemose, statistika rodo kad didžiausia "nauju" lankytoju srauto dalys ateina būtent iš paieškos sistemų, todėl SEO optimizavimas yra vienas svarbiausių Jūsų svetainės efektyvumo elementu.

Image

SEO optimizavimas ir pardavimai

Potencialūs klientai Google ir kitose paieškos sistemose ieško reikalingos prekės ar paslaugos ir paieškai naudoja raktažodžius, kuriuos net iki galo nereikia suvesti, nes Google sistema pati užbaigia sakinius. Lankytojai pradeda ieškoti nuo aukščiausiai Google paieškos pasiūlymų, tam kad surasti ieškomo produkto ar paslaugos tiekėjas. Pagal statistiką 90% potencialių klientų net nepereina į antrąjį paieškos puslapį, todėl galima teigti, kad pirmas puslapis paima visus galimus klientus internetinėje erdvėje.

SEO optimizacija galima išskaldyti i dvi dalys:

1. Vidinė optimizacija - vidiniai darbai su svetainės turinių ir struktūrą, URL adresais ir HTML kodų, viskas tai turi butį suderinta atitinkamai paieškos sistemų reikalavimus.

2. Išorinė optimizacija - kuo daugiau kokybišku nuorodų į Jūsų svetainė tuo rimčiau jinai yra vertinama paieškos sistemomis.

Image

Optimizacijos terminai

Priklausomai nuo darbų kiekio ir norimo rezultato, svetainės optimizacijos darbai gali trukti nuo poros dienų iki kelių mėnesių. Tiksliau nustatyti svetainės optimizavimo darbų kiekį bei terminus, galima tik išanalizavus svetainę ir paieškos raktažodžius (keywords) pagal kurios reikia pagerinti paieškos rezultatų pozicijas. Kuo daugiau konkurencingas raktažodis tuo daugiau reikęs laiko ir pastangų gerai pagal ji paieškos pozicijai pasiekti.

Statistika rodo kad tik 23% lankytoju nueina iki antro paieškos puslapio ir tik 10% iki trečio!

Teisingai atlikus SEO optimizaciją - Jūsų svetainė atsiras tarp pirmų pozicijų paieškos rezultatų puslapiuose – tai žymiai padidins Jūsų svetainės lankomumą ir padės pritraukti naujų klientų!

Internetinių svetainių SEO optimizacija - tai – kelias į jūsų verslo sėkmę!

Užsakykite paslaugas dabar

Atsakysime į visus klausymus, suteiksime nemokamą konsultaciją.

Užsakykite paslaugas dabar

Atsakysime į visus klausymus, suteiksime nemokamą konsultaciją.

Interneto svetainių kūrimas SITE.LT
Visos teisės saugomos © 2021 IT studija Site.lt