Skelbimų lentos

Internetinių skelbimų portalų, lentų kūrimo paslaugos

Profesionalūs prisitaikantis prie mobiliųjų įrenginių skelbimų lentos dizainas (Responsive design). Patogus ir lengvas „Drag-n-Drop“ turinio valdymas. 

Turinio valdymo sistema

Turinio valdymas

Drag-n-Drop redaktorius

Drag-n-Drop redaktorius

Jokio kodavimo

Jokių kodų

Draugiškas mobiliesiems

Draugiškas mobiliesiems

Mūsų kuriamų skelbimų lentų galimybės

Mūsų kuriamos skelbimų portalai turi patogų ir intuityviai suprantamą turinio valdymo įrankį (TVS), skirtą savarankiškam redagavimui.

Būdai užsidirbti turint skelbimų portalą

Apmokestinti skelbimų kategorijas

Apmokestinti skelbimų kategorijas

Kai kurios skelbimų kategorijos yra grynas auksas, pavyzdžiui, automobiliai – kur sukasi dideli pinigai. Kai pardavėjas turi galimybę uždirbti kelis tūkstančius ar daugiau, jam nekyla problemų sumokėti papildomą sumą už savo skelbimo rodymą. Jis žino, kad jo skelbimą pamatys daugiau žmonių/ar potencialių pirkėjų.

Apmokestinti skelbimų galiojimą

Apmokestinti skelbimų galiojimą

Kiek dienų bus rodomas skelbimas, yra labai svarbus aspektas. Kuo ilgiau skelbimas bus patalpintas internete, tuo daugiau potencialių klientų jį pamatys. Skelbimai turi būti rodomi nuolat.

Mokestis už skelbimų paryškinimą

Mokestis už skelbimų paryškinimą

Skelbimų reklamavimas yra populiariausias būdas rinkti mokesčius. Žmonės, norintys greitai parduoti savo produktą, turi kažkaip atskirti savo skelbimus nuo kitų. Geriausias būdas yra pakeisti spalvą arba pažymėti skelbimą spalvotu rėmeliu. Tokia spalvinga dekoracija tikrai pritrauks lankytojų dėmasį!

Mokestis už skelbimų iškelimą

Mokestis už skelbimų iškelimą

Svetainės lankytojai dažniausiai susikoncentruoja tik į pirmuosius rezultatus, todėl verta iškelti skelbimą į sąrašo viršų. Taip galite būti beveik tikri, kad potencialus pirkėjas nepraleis jūsų skelbimo. Mūsų skelbimų lentoje yra parinkčių, kurios leidžia automatiškai apmokestinti už skelbimo iškelimą. 

Mokestis už papildomas nuotraukas

Mokestis už papildomas nuotraukas

Didelis įkeltų nuotraukų skaičius, leidžia tiksliau apibudinti savo produktą ar paslaugą. Jūsų skelbimas tampa patikimesnis ir patrauklesnis – visi nori, kad produktas su išsamia informacija. Tada klientas yra tikras, ką perka, ir žino, kad produktas vertas jo pinigų.

Mokestis už papildomą aprašymą

Mokestis už papildomą aprašymą

Išsamesnis aprašymas suteiks pardavėjui galimybę išsiskirti iš konkurentų. Dėl galimybės skelbimo aprašyme panaudoti daugiau žodžių, pasiūlymas taps patrauklesnis potencialiems klientams.

Galimybė atsiskaityti taškais

Galimybė atsiskaityti taškais

Sukurkite savo virtualią valiutą, pardavinėkite virtualius taškus vartotojams už tikrus pinigus. Šio sprendimo privalumas yra tas, kad galite naudoti uždarą taškų sistemą ir apmokestinti vartotojus, o tai padidins jūsų svetainės biudžetą. Naudotojai gali panaudoti taškus už konkrečias paslaugas jūsų svetainėje, pavyzdžiui, pratęsti skelbimo galiojimą, reklamuoti savo skelbimus, iškelti,  pridėti išsamesnį aprašymą arba papildomų nuotraukų.

Parduokite planų paketus

Parduokite planų paketus

Parduokite planų paketus vartotojams, suteikite jiems daugiau laisvės ir daugiau pasirinkimo galimybių. Galite sukurti skirtingus planų paketus – pavyzdžiui, nustatyti skelbimų galiojimą, skelbimų iškelimas ir paryškinimas, suteikti galimybę įkelti daugiau nuotraukų arba apriboti prieigą prie pasirinktų kategorijų ir dar daugiau!

Parduokite reklaminį plotą

Parduokite reklaminį plotą

Galite parduoti reklamos plotą savo svetainėje. Mūsų skelbimų lentų nustatymai leidžia įdiegti Google Adsense skelbimus, kurie leis uždirbti kiekvieną kartą spustelėjus ant reklaminio banerio arba įdiegti savo internetinės reklamos banerius ir pardavinėti reklaminį plotą.

Skelbimų lentų dizainas ir TVS

100 % mobiliesiems pritaikytas skelbimų portalo šablono dizainas

Adaptyvus skelbimų portalo dizainas

Tai 100% adaptyvus ir mobiliesiems pritaikytas internetinių skelbimų lentos šablonas. Šis skelbimų portalo šablonas pritaikytas visiems ekrano rodiniams, kad vartotojai galėtų lengvai naršyti skelbimus. Skelbimų lentos dizainas yra visiškai adaptyvus, todėl patogu naudotis ne tik su stalo ir nešiojamų kompiuteriais, bet ir  telefonuose ar planšetiniuose kompiuteriuose.

Adaptyvus skelbimų portalo dizainas
Skelbimų portalų turinio valdymas

Patogus skelbimų portalo turinio valdymas

Turinio valdymo sistema paprasta naudotis ir valdyti visus skelbimų lentos nustatymus.  Yra neribotas skaičius papildomų laukų, kategorijų, „Google Maps“ integravimo, reklamai skirtų vietų ar vartotojo skydelio parinkčių. Galite nustatyti / keisti parametrus savarankiškai, kad  skelbimų lenta atrodytu dar patrauklesne, kas skatins svetainės lankytojus naršyti skelbimus.

Papildomi nustatymai

Skelbimų tipai

Skelbimų tipai

Suteikite naudotojams galimybę pasirinkti skelbimų statusus, kuriuos galite lengvai sukurti ir redaguoti. Taip pat galite apmokestinti kai kuriuos tipus.

Skelbimai Google žemėlapyje

Google žemėlapis

Naudokite labai konfigūruojamą „Google“ žemėlapių integravimą nustatydami, leisdami lankytojams nustatyti savo vietovę. Galimybė rodyti skelbimus žemėlapyje.

Įvertinimai, komentarai, reitingai, soc. tinklai

Įvertinimas, komentarai

Padidinkite skelbimų lentos lankytojų srautą, su socialinių paskyrų bendrinimu, galimybę įvertinti skelbimus ir komentuoti.

Mokėjimų būdai

Mokėjimų būdai

Integruoti mokėjimo būdai: el. bankininkystė, Paysera,  banko pavedimai, Paypal, Stripe, 2checkout, Authorize.net ir kt.

 

Skelbimų portalų pavyzdžiai
Skelbimų lentų šablonai
Skelbimų portalų šablonai
Skelbimų portalų pavyzdys
Skelbimų lentų pavyzdys
Skelbimų lentų šablonai