REKLAMA
INTERNETE

Svetainės Skaidrus fonas Taškai

Visos internetinės reklamos paslaugos

Sertifikuotų specialistų komanda

Google Ads reklama

Google Ads
reklama

Google Ads reklama yra skirta pardavimų skatinimui bei naujų klientų pritraukimui. Klientai patys Jus susiranda pagal raktinius žodžius internete tuo metu, kai jiems reikia Jūsų teikiamų paslaugų.

Reklamos internete privalumai

Jums nereikia ieškoti klientų. Klientai suranda jus pagal raktinius žodžius internete Google paieškoje.

Google Ads reklama

Internetinės Google reklama leidžia pasiekti virš 90% potencialių klientų ne tik Lietuvoje, Europoje, bet ir visame pasaulyje.

Reklamos rezultatų stebėjimas

Matysite kiek naujų klientų atėjo per reklamą, kokius puslapius jie aplankė jūsų interneto svetainėje, kiek iš jų nusipirko prekių Jūsų internetinėje parduotuvėje, pagal kokius raktažodžius jie jus surado.

Reklamos efektyvumas

Mokate tik už paspaudimus ant internetinės reklamos, o ne už reklaminių skelbimų rodymą.

Reklamos biudžeto nustatymas

Jūs savarankiškai nustatote, skirta reklamai internete biudžetą. Visada žinote kiek sumokėsite. Nėra minimalios biudžeto sumos.

Google Ads paslaugos

Paleisti Google Ads reklamą internete ir išleisti jai pinigus nesudėtinga. O gauti teigiamą investicijų gražą, ją išlaikyti ir nuolat didinti?

Mūsų internetinės reklamos specialistai kasmet praiena mokymus, tam kad patvirtinti savo kvalifikaciją, turi tai patvirtinančius sertifikatus.

Specialistų kompetencija

Google sertifikuoti specialistai. Darbas su didžiausiais projektais - paskolų rinka, nekilnojamo turto agentūros, internetinės parduotuvės, skelbimų bei naujienų portalai.

Garantuoti rezultatai

Teikiame tik aukščiausios kokybės paslaugas. Atvira politika ir iš anksto aptarta paslaugų kaina.

Patirtis

Internetinės reklamos srityje dirbame nuo 2008 metų. Dirbame su klientais ne tik iš Lietuvos, bet ir Didžiosios Britanijos, Airijos, Norvegijos, Austrijos, Šveicarijos, Ispanijos, Italijos ir Vokietijos.

Ką daro mūsų interneto REKLAMOS specialistai?

Komunikacija ir įsigilinimas

Informacijos apie konkurentų naudojamas strategijas rinkimas. Keliamų rinkodaros tikslų tikslinei auditorijai tikslų ir prioritetų nustatymas.

Rinkodaros planavimas

Rinkos ir konkurentų tyrimas. Reklamos kompanijos tikslų konkretizavimas. Konversijų įvertinimas. Reklamos biudžeto planavimas.

Strategijos pasirinkimas

Kai atliktas konkurentų auditas ir nustatyti reklamos tikslai, galima daryti išvadas, pasirinkti tinkamiausia interneto reklamos strategiją.

Ataskaitos ir rodiklių analizė

Tikslinių konversijų ir reklaminės kompanijos rodyklių analizė. Paieškos raktažodžių korekcija. Individualių reklamos ir konversijų ataskaitų paruošimas.

Reklamos optimizavimas

Kartą per savaitę optimizavimo strategijos paruošimas ir atliekami testavimai, siekiant nustatytų tikslų įgyvendinimą, bei neveiksmingų išlaidų mažinimą. 

Reklaminių kompanijų administravimas

Reklaminių kompanijų rezultatų stebėjimas, efektyvumo vertinimas ir internetinės reklamos optimizavimas.

Reklamos internete kaina

Google Ads reklama100 €

Raktažodžių parinkimas, biudžeto planavimas, strategijos parinkimas.

 

Google Ads administravimasnuo 30 €/mėn

Reklamos rezultatų analizė, efektyvios reklamos  užtikrinimas, protingas numatyto biudžeto panaudojimas.

 

Kreipkitės, aptarsime visas reklamos internete galimybes. Pateiksime pasiūlymą. Pasirašysime sutartį. Nemokamos konsultacijos.

KITOS MŪSŲ PASLAUGOS