Landin Page

LANDING PAGE KŪRIMAS

Landing Page yra atskiras puslapis arba vieno puslapio internetinė svetainė, atliekanti tik vieną tikslą: skatinti vartotoją pirkti produktą ar užsisakyti paslaugą. 

Dar jis vadinamas nukreipimo puslapiu. Puikiai tinka vykdyti konkretaus produkto ar paslaugos reklaminę kampaniją, pritraukti tikslinę auditoriją į svetainę iš kontekstinės reklamos (Google AdWords) ar socialinių tinklų

Ir štai - įvyko, į puslapį užėjo potencialus klientas. Dabar tik nuo profesionaliai sudarytos Landing page struktūros ir dizaino priklausys ar jis užsakys jūsų produktą arba paslaugą, ar ne.

Kaina

399 eurų

Terminai

nuo 3 dienų

Landin Page kūrimas IT studijoje SITE.LT tai:

ADAPTYVUS DIZAINAS

Landing Page turinys, bus pritaikytas išmaniųjų telefonų ir planšetinių kompiuterių ekrano dydžiui, o tai neleis praleisti „mobiliųjų“ lankytojų.

PARDAVIMO TEKSTAI

Suprantami raštingi tekstai, patrauklios antraštės ir apgalvoti veiksmo raginimai suteiks jūsų internetinei svetainei daugiau konversijų ir lojalių klientų.

SEO optimizavimas

Optimizuosime puslapį kelioms paieškos užklausoms, kurios leis gauti nemokamą lankytojų srautą iš Google paieškos sistemos.

ĮSPŪDINGA GRAFIKA

Aukštos kokybės vaizdai ir dizaino iliustracijos padės susidaryti teigiamą įmonės įvaizdį ir efektyviai pristatys jūsų pasiūlymą.

SAUGUMAS

Mūsų turinio valdymo sistema yra reguliariai atnaujinama. Daug dėmesio skiriame programinės įrangos apsaugai nuo įsilaužimo ir virusų. 

REKLAMOS NUSTATYMAS

Kad Landing Page puslapis pardavinėtu, turite į jį nukreipti lankytojus iš interneto reklamos. Mes organizuosime jums efektyvią reklamos kampaniją!

Landing Page pavyzdžiai

MB Wideline Logistics

Tarptautinis pilnų krovinių gabenimas

Image
Image
Image

MB Wideline Logistics - tarptautinis pilnų krovinių  gabenimas

Image
Image

UAB TOP EU - Individualių bei daugiabučių namų statyba

Image
Image

Daktarės Rasos Katilienės asmeninis internetinis puslapis

LANDING PAGE KŪRIMO ETAPAI

1.

APTARIMAS

Preliminarus projekto aptarimas. Atsakymai į klausimus. Tikslios kainos ir terminų apskaičiavimas, patvirtinimas.

2.

PATVIRTINIMAS

Projekto aptarimas. Internetinio puslapio funkcijų, specifikacijų, dizaino ir techninės užduoties aptarimas. Projekto patvirtinimas.

3.

PROJEKTAVIMAS

Prototipo kūrimas. Landing Page maketo sudarymas. Individualių blokų kūrimas. Paruošto maketo patvirtinimas.

4.

DIZAINAS IR MODELIAVIMAS

WEB dizaino kūrimas. Turinio,  tekstų ir pranešimų rengimas. Išankstinė atskirų blokų ir elementų modeliavimas.

5.

PROGRAMAVIMAS

Interaktyvus atskirų blokų ir elementų išdėstymas. Projekto surinkimas ir programavimas. Sisteminių funkcijų ir modulių pajungimas. Išankstinis testavimas.

6.

PALEIDIMAS

Testavimas interneto naršyklėse. Galutinis derinimas. Paskelbimas Google paieškoje. Projekto pristatymas. Patenkintas klientas.