Straipsniai

Svetainių pritaikymas neįgaliesiems. Ką mes siūlome.

Svetainės pritaikymo neįgaliesiems sprendimai

IT studija SITE.LT siūlo įvairius internetinių svetainių pritaikymo neįgaliesiems komponentus ir sprendimo būdus. Jeigu jūsų interneto svetainės puslapiai tinkamai suprogramuoti, patalpinsime specialų programinį kodą arba įdiegsime komponentą. Jūsų internetinėje svetainėje puslapio šone arba kampe atsiras piktogramą ir/arba meniu su pritaikymo neįgaliesiems funkcijų piktogramos ir/arba meniu, aprašymais. Pasirinkus norimą funkciją, jūsų internetinės svetainės turinys automatiškai adaptuojamas, nekečiant jūsų svetainės kodo ir jos struktūros. To pakanka, kad jūsų svetainę būtų pritaikyta neįgaliesiems.

Komponentų ir meniu dizainas

1. "Accessibility 1"

Meniu neįgaliesiems
Image

2. "Accessibility 2+"

Neįgaliesiems pritaikymo mygtukas 1
Image

3. "Accessibility 3"

Neįgaliesiems pritaikymo mygtukas 2
Horizantalus meniu išdėstymas
Image
Neįgaliesiems pritaikymo horizontali meniu 2
Vertikalus meniu išdėstymas
Neįgaliesiems pritaikymo vertikali meniu
Neįgaliesiems pritaikymo vertikali meniu 2

Komponentų funkcijos

Ekrano skaitytuvo koregavimas

Ekrano skaitytuvo koregavimas

Padarykite šią svetainę suderinamą su jūsų ekrano skaitytuvu.

Ši integracija suteikia žmonėms su regėjimo negalia galimybę naudoti savo ekrano skaitytuvus jūsų svetainėje. Šis koregavimas prideda tinkamas žymas puslapyje, kad jis būtų suderinamas su daugeliu ekrano skaitytuvų, įskaitant JAWS, NVDA, „Voiceover“ ir kt. Įgyvendinus šią parinktį užtikrinama, kad akliesiems ir silpnaregiams būtų prieinama WCAG 2.1.

Klaviatūros naršymas svetainėje neįgaliesiems

Klaviatūros naršymas

Naršykite šioje svetainėje naudodami tik klaviatūrą, nereikia pelės.

Mūsų klaviatūros naršymo reguliavimas skirtas žmonėms, turintiems motorikos sutrikimų ir neurologinių problemų, turinčių įtakos rankų stabilumui ar judesiui. Ši integracija leidžia vartotojams naršyti jūsų svetainėje naudojant ekrano klavišus, tokius kaip SHIFT ir TAB, be pelės. Tai taip pat gali būti naudinga vartotojams, turintiems raumenų įtempimo problemų, kurie kartais nori naudoti raktus.

Skaitmeninė navigacija svetainėje neįgaliesiems

Skaitmeninė navigacija

Naršykite šioje svetainėje naudodami skaičių klavišus.

Ši išskirtinė funkcija dar labiau palengvina navigaciją naudotojams, turintiems variklio ir rankų judrumo problemų. Užuot naršę naudodami klavišą TAB, vartotojai gali spustelėti parinktis naudodami skaičių klaviatūroje arba klaviatūroje. Kiekviena parinktis suderinta su konkrečiu skaičiaus klavišu ir lengvai paliečiama, kad būtų galima naršyti.

Mirgsėjimo išjungimas svetainėje neįgaliesiems

Mirgsėjimo išjungimas

Išjunkite ekrano mirksėjimą, mirksėjimą ir animaciją.

Optimizuokite turinį ir dizainą leisdami animacijas ar judančius elementus, nekeldami pavojaus savo vartotojams, įgalindami „Mirgsėjimo išjungimą“. Mirksi ir mirksi, kurie gali sukelti traukulius vartotojams, sergantiems epilepsija ar kitais polinkiais, naudodamiesi šiuo koregavimu. Neišmeskite kompromisų dėl savo vartotojo poreikių, įskaitant tuos, kurie turi jutiminio apdorojimo apribojimus.

Teksto skaitytuvas svetainėje neįgaliesiems

Teksto skaitytuvas

Skaityti svetainės tekstą garsiai (tik palaikomos naršyklės)

Net ir neturėdami tam skirto ekrano skaitytuvo, vartotojai, palaikantys naršykles, gali naudoti mūsų įmontuotą teksto skaitytuvą. Visas ekrane rodomas tekstas garsiai ir lėtai skaitomas garsiai, suteikiant prieigą silpnaregiams ir ne tik. Tai gali apimti klausos besimokančiuosius ir vartotojus, turinčius mokymosi ir dėmesio problemų (pvz., Disleksijos), kurie nenori skaityti ilgų teksto blokų.

Teksto skaitytuvas palaiko tik šias kalbas:

Teksto skaitymo palaikomos kalbos
Balso komandos svetainėje neįgaliesiems

Balso komandos

Vykdykite komandas balsu (tik palaikomose naršyklėse)

Vartotojai gali kalbėti su savo kompiuteriu ir leisti daugybę balso komandų naudodami mikrofoną, pvz., Slinkti, įvestis, kitas ir peržiūra. Suteikite prieinamumą visiems vartotojams, net ir neturintiems jokių rankos funkcijų, visiškai pašalindami poreikį liesti klaviatūrą ar pelę.

Palaiko tik šių kalbų balso komandas:

Balso komandų palaikymas
Pasirinktinė spalva svetainėje neįgaliesiems

Pasirinktinė spalva

Koreguoti šios svetainės fono, antraštės ir turinio spalvas; pakeisti šviesia, tamsi ar pilka spalva.

Sveikiname kiekvieno tipo vartotojus, atsižvelgiant į jų ypatingą jautrumą, siūlydami įvairius spalvų, turinio ir naršymo pritaikymo sprendimus. Kiekvienoje srityje siūlomos įvairios pasirinktinės parinktys, skirtos modifikuoti svetainę pagal vartotojo unikalias nuostatas. Pakvieskite visus lengvai ir intuityviai naršyti jūsų svetainę, įtraukdami šį vientisą įrankį kiekvienam unikaliam akių rinkiniui.

Spalvų reguliavimas svetainėje neįgaliesiems

Spalvų reguliavimas

Koreguoti šios svetainės fono, antraštės ir turinio spalvas; pakeisti šviesia, tamsi ar pilka spalva.

Leiskite vartotojams atnaujinti pageidaujamas svetainės turinio elementų, įskaitant foną, antraštę ir tekstą, spalvų paletes. Vartotojai gali atnaujinti spalvų schemą, pasirinkdami bet kurį atspalvį iš viso spektro, kad atitiktų jų asmenines nuostatas. Iš anksto nustatyti koregavimai taip pat leidžia atnaujinti šviesias, tamsias ar pilkų spalvų schemas.

Šrifto dydis svetainėje neįgaliesiems

Šrifto dydis

Pakeiskite svetainės turinį, kad jis būtų lengviau įskaitomas, naudojant didesnius šriftus ir platesnį tarpą.

Būkite įtraukti vartotojai, turintys apdorojimo sutrikimų, mokymosi ir dėmesio problemų bei regos sutrikimų. Suteikite vartotojams galimybę pritaikyti teksto dydį svetainėje pagal savo asmeninius regėjimo reikalavimus. Koregavimai taip pat apima eilučių ir žodžių keitimą, kad būtų lengviau skaityti ir praleisti.

Žymeklis svetainėje neįgaliesiems

Žymeklis

Suraskite žymeklį lengviau sureguliuodami dydį ir spalvą.

Padėkite naudotojams, turintiems regos sutrikimų ar jutimo problemų, lengviau rasti žymeklį. Koreguokite žymeklį didesniais dydžiais, kad lengvai jį atpažintumėte per ekraną, ir pakeiskite jo spalvą toms svetainėms, kuriose yra sunkus kontrastas, todėl žymeklį sunku rasti.

Didinamasis stiklas svetainėje neįgaliesiems

Didinamasis stiklas

Pagerinkite prieigą vartotojams naudodami šį vieno paspaudimo koregavimą, kad padidintumėte svetainės dydį, priartintumėte, kad pamatytumėte išsamią informaciją, arba sufokusuokite iki 200%. Veikia identiškai su standartinėmis CNTRL + ir CNTRL- funkcijomis, kurias galite rasti čia, kad vartotojai galėtų atlikti visus koregavimus vienu metu paprastai ir sklandžiai.

Skaitomi šriftai svetainėje neįgaliesiems

Skaitomi šriftai

Nepamirškite kompromisų dirbdami, kad įtrauktumėte visus vartotojus ir jų unikalius reikalavimus. Supaprastinkite sunkiai įskaitomus (nors estetiškai!) Šriftus, pvz., Ranka ar scenarijų, atlikdami šį koregavimą, kuris sklandžiai perjungia juos į labiau skaitomą ir patogesnį tekstą.

Vaizdų aprašymas svetainėje neįgaliesiems

Vaizdų aprašymas

Prie visų vaizdų pridedami aprašymai, net ir be „Alt-text“.

Užtikrinkite, kad interneto svetainė parodytu visą vaizdo tekstą, net jei netyčia praleidote ALT žymą. Mūsų technologija naudoja „Google“ optinį simbolių atpažinimą, kad atpažintų vaizdus be ALT žymų ir automatiškai įterptų silpnaregių aprašymus. Naujovinkite į „Premium“ sprendimą, kad pasiektumėte tobulų aprašymų, kuriuos rankiniu būdu pasirinko mūsų pritaikymo neįgaliesiems ekspertai, o ne pasikliaukite kartais netiksliais mašinų sukurtais aprašais.

Pažymėti nuorodas svetainėje neįgaliesiems

Pažymėti nuorodas

Rodomos nuorodos.

Ši parinktis įgalina prioritetinį pritaikymą neįgaliesiems, išlaikant pageidaujamą dizainą. Nuorodos yra aiškiai paryškintos, kad būtų galima naršyti intuityviai ir sklandžiai.

Pažymėti nuorodas svetainėje neįgaliesiems

Pažymėti antraštes

Rodomos antraštės.

Ši parinktis įgalina prioritetinį pritaikymą neįgaliesiems, išlaikant pageidaujamą dizainą. Antraštės yra aiškiai paryškintos, kad būtų galima naršyti intuityviai ir sklandžiai.

Žodynas svetainėje neįgaliesiems

Žodynas

Ieškokite žodžių ar frazių reikšmės.

Ši naudinga funkcija pagerina visų tipų vartotojų, įskaitant kalbų besimokančius ir užsienio svetainės lankytojus, prieinamumą. Mūsų partnerystė su Oksfordo žodynu leidžia vartotojams paryškinti žodį ar frazę ir gauti iššokantį apibrėžimą toje pačioje svetainėje. Tai nereikalauja papildomų skirtukų ir idealiai tinka išmaniųjų telefonų ir planšetinių kompiuterių vartotojams.

Virtuali klaviatūra svetainėje neįgaliesiems

Virtuali klaviatūra

Klaviatūra optiškai projektuojama ekrane ir vartotojui palietus klavišo vaizdą, optinis prietaisas aptinka smūgį ir siunčia jį į savo kompiuterį. Leidimas vartotojams naudoti pelę ant projektuojamos klaviatūros, o ne naudoti fizinę klaviatūrą.

Skaitymo režimas svetainėje neįgaliesiems

Skaitymo režimas

Skaitymo režimas - aiškiai ir skaitomai pateikiamas svetainės turinys naujame lange.

Paryškinti pasirinktą tekstą svetainėje neįgaliesiems

Paryškinti pasirinktą tekstą

Apšvieskite pasirinktą vietą pastraipą, užveskite pelės žymeklį ir puslapį.

Skaitymo režimo virtualioji juosta svetainėje neįgaliesiems

Skaitymo režimo virtualioji juosta

Atsižvelgiant pagerinti skaitytojo dėmesį, sukurta virtualią juostą, kuri eina po žymekliu.

Vienspalvis režimas svetainėje neįgaliesiems

Vienspalvis režimas

Skaitymo režimas - aiškiai ir skaitomai pateikiamas svetainės turinys naujame lange.

Ryškus padidintas kontrastas svetainėje neįgaliesiems

Ryškus padidintas kontrastas

Tinklapio fono keitimas į baltą su tamsiu šriftu

Tamsus padidintas kontrastas svetainėje neįgaliesiems

Tamsus padidintas kontrastas

Tinklapio fono keitimas į juodą su šviesiu šriftu

Mažas spalvų intensyvumas svetainėje neįgaliesiems

Mažas spalvų intensyvumas

Sumažinkite spalvų intensyvumą, jei norite, kad nežymėtų turinį.

Didelis spalvų intensyvumas svetainėje neįgaliesiems

Didelis spalvų intensyvumas

Padidinkite paryškinto turinio spalvų intensyvumą.

Neigaliesiems pritaikymo komponento integracija į interneto svetaines

Interneto svetainių pritaikymo neįgaliesiems paslaugos

Neigaliesiems pritaikymo komponento integracija į interneto svetaines
Interneto svetainių pritaikymas neįgaliesiems paslaugos